За минулий тиждень в місті зареєстровано 12 шлюбів, 6 розлучень, 54 народження (хлопчиків – 32, дівчаток – 22), 59 померлих
Права людини для дітей

Права людини для дітей: посібник для вчителів та тренерів.

Цей посібник був розроблений Координатором проектів ОБСЄ в Україні у співпраці з Міністерством юстиції України у рамках проекту «Підвищення рівня правової обізнаност стосовно прав людини та механізмів їхнього захисту».

Проект був започаткований Міністерством юстиції України та Координатором проектів ОБСЄ в Україні у 2010 році з метою підвищення обізнаності широких кіл громадськості з правами людини, а також зміцнення довіри до механізмів їхнього захисту. У рамках реалізаці проекту було проведено низку фокус-групових досліджень, а також повномасштабне соціологічне дослідження щодо розуміння прав людини різними віковими групами, зокрема дітьми віком від 6 до 12 років та від 13 до 18 років. У результаті досліджень було з’ясовано, з якими труднощами у розумінні прав людини стикаються діти та, які саме права потребують найбільшого та найповнішого пояснення. Таким чином, було обрано десять прав людини які стали основою цього посібника. Метою посібника є просто, доступно та цікаво з використанням інтерактивних методів пояснити дітям, що таке права людини, якою є історія а особливості виникнення та еволюції прав людини, а також якою є відповідальність за порушення прав людини.

Посібник призначений для вчителів та тренерів і слугуватиме методичним матеріалом для викладання прав людини для дітей.

Завантажити посібник на комп'ютер.

 

Казки для дітей.

Ілюстрації до казок.

 «    Лютий 2018    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
 

Реформи Міністерства юстиції України

Важливо
Зв'яжіться з нами по скайпу
Skype: ypravlenie.ysticii
Відео про безоплатну юридичну допомогу

Камера відеоспостереження у реєстраційній службі Кременчуцького міського управління юстиції