За минулий тиждень в місті зареєстровано 12 шлюбів, 6 розлучень, 54 народження (хлопчиків – 32, дівчаток – 22), 59 померлих
Шишацьким районним управлінням юстиції здійснено черговий спільний виїзний прийом громадян за місцем їх проживання

На виконання рекомендацій Шишацької районної МКМР з правової освіти населення, 3 серпня 2010 року здійснено черговий спільний виїзний прийом громадян за місцем їх проживання керівництвом всіх структур району – «День віддаленого села».


Виїзд здійснено до с. Федунка Шишацького району Полтавської області робочою групою у складі начальника Шишацького районного управління юстиції Тарадай Наталії Василівни, начальника відділу Держкомзему у Шишацькому районі Осауленка Юрія Ілліча, завідувача сектору прийому заяв і документів відділу грошових виплат та компенсацій управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації Рибальченко Анни Павлівни, завідувача сектору з питань внутрішньої політики, зв’язків з громадськістю, у справах преси та інформації апарату райдержадміністрації Хаустової Євгенії Володимирівни, начальника сектору дільничних інспекторів Шишацького РВ УМВС України в Полтавській області Марченко Олега Борисовича.


Всього на прийом звернулося 12 жителів села. Питання, з якими зверталися громадяни стосувалися спадкування в частині переоформлення земельного паю; визнання права власності на спадкове майно в судовому порядку; порядок виконання рішення суду відділом ДВС Шишацького РУЮ по отриманню невиплаченої соціальної допомоги «дітям війни» .


Крім того, надано роз’яснення щодо вирішення кримінальної справи по ДТП та порядку звільнення від плати за землю пенсіонерів.Шишацьким районним управлінням юстиції здійснено черговий спільний виїзний прийом громадян за місцем їх проживання


«    Січень 2018    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 

Реформи Міністерства юстиції України

Важливо
Зв'яжіться з нами по скайпу
Skype: ypravlenie.ysticii
Відео про безоплатну юридичну допомогу

Камера відеоспостереження у реєстраційній службі Кременчуцького міського управління юстиції