За минулий тиждень в місті зареєстровано 12 шлюбів, 6 розлучень, 54 народження (хлопчиків – 32, дівчаток – 22), 59 померлих
НОТАРІУС РОЗ’ЯСНЮЄ: МІСЦЕ ВІДКРИТТЯ СПАДЩИНИ

             Місцем відкриття спадщини є останнє місце проживання спадкодавця.

          Якщо місце проживання спадкодавця невідоме, місцем відкриття спадщини є місце знаходження нерухомого майна або основної його частини, а за відсутності нерухомого майна - місцезнаходження основної частини рухомого майна.

           Під «місцем відкриття спадщини» є не «місце», як точка на  місцевості, конкретне помешкання, дім, вулиця і т.п., а певний населений пункт(місто, село тощо).

            Місцем відкриття спадщини може не співпадати з місцем смерті спадкодавця, якщо він помер не у місці свого постійного проживання(наприклад, під час перебування у відрядженні, санаторії, місцях позбавлення волі). У цих випадках місцем відкриття спадщини визнається той населений пункт, де громадянин постійно проживав до виїзду. Так, місцем постійного проживання студентів, військовослужбовців строкової служби, осіб, позбавлених волі вважається місто, село, селище тощо, у якому вони постійно проживали до навчання, призову на військову або альтернативну службу, присуду про покарання у вигляді позбавлення волі.

           Проте у випадку смерті громадянина, що постійно проживав у будинку для осіб похилого віку та інвалідів, місцем відкриття спадщини вважається  місце, де знаходиться ця установа

            Місцем проживання малолітніх осіб, що перебувають під опікою, визнається місце проживання їх батьків, усиновителів, опікунів.

           Стосовно громадян України, які постійно проживали за кордоном, місцем відкриття спадщини буде країна, де вони постійно проживали.

           Свідоцтво про право на спадщину в такому випадку видається консульською установою або  дипломатичними представництвом України(крім випадків, коли держава, де постійно проживав померлий має на це виключну компетенцію).

            Щодо громадян України, які тимчасово проживали за кордоном і померли там, місцем відкриття спадщини буде їхнє останнє місце проживання в Україні до виїзду за кордон. 

 

 

Державний нотаріус Другої кременчуцької

державної нотаріальної контори:                                                                             Л.І.Литвиненко  


Інформація

"Гості" не можуть коментувати дану новину.


«    Січень 2018    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 

Реформи Міністерства юстиції України

Важливо
Зв'яжіться з нами по скайпу
Skype: ypravlenie.ysticii
Відео про безоплатну юридичну допомогу

Камера відеоспостереження у реєстраційній службі Кременчуцького міського управління юстиції