За минулий тиждень в місті зареєстровано 12 шлюбів, 6 розлучень, 54 народження (хлопчиків – 32, дівчаток – 22), 59 померлих
Становлення незалежної української держави: національна безпека України

У рамках проекту «Становлення незалежної української держави: нормативно-правове підґрунтя» інформуємо про державну політику у сфері національної безпеки України. 

 

Україна як європейська держава створює засади своєї національної безпеки і оборони, виходячи з влас­них національних інтересів. Цей процес вимагає твор­чого підходу до визначення основ політики у сфері без­пеки й оборони, створення її системи та приведення у відповідність із державно-правовим статусом України як суверенної держави.

Національна безпека і оборона є гарантом державотворення в Україні, необхідною умо­вою збереження та примноження духовних і матеріаль­них цінностей. Саме тому забезпечення національної безпеки й оборони України Конституція України (стаття 17) зараховує до найважливіших завдань держави – це справа всього Ук­раїнського народу.

 

Крім Конституції України, правову основу у сфері національної безпеки України становить, зокрема, Закон України «Про основи національної безпеки України».

 

Текст Закону: http://zakon3.rada.gov.ua/laws/show/964-15

 

Відповідно до цього Закону розробляються і затверджуються Президентом України Стратегія національної безпеки України і Воєнна доктрина України.

 

Координаційним органом з питань національної безпеки і оборони при Президентові України є Рада національної безпеки і оборони України (стаття 107 Конституції України).

 

Головою Ради національної безпеки і оборони України є Президент України.

 

Персональний склад Ради національної безпеки і оборони України формує Президент України.

 

Компетенція та функції Ради національної безпеки і оборони України визначаються Законом України «Про Раду національної безпеки і оборони України».

 

Текст Закону: http://zakon2.rada.gov.ua/laws/show/en/183/98-%D0%B2%D1%80

 


Інформація

"Гості" не можуть коментувати дану новину.


«    Січень 2018    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 

Реформи Міністерства юстиції України

Важливо
Зв'яжіться з нами по скайпу
Skype: ypravlenie.ysticii
Відео про безоплатну юридичну допомогу

Камера відеоспостереження у реєстраційній службі Кременчуцького міського управління юстиції