За минулий тиждень в місті зареєстровано 12 шлюбів, 6 розлучень, 54 народження (хлопчиків – 32, дівчаток – 22), 59 померлих
День працівника державної виконавчої служби

Указом Президентом України № 569/2009 від 22 липня 2009 року "Про день працівника державної виконавчої служби" в Україні установлено ще одне професійне свято – День працівника державної виконавчої служби, яке відзначається щорічно 17 грудня.

Цим указом відзначено роль органів державної виконавчої служби у забезпеченні виконання рішень судів, третейських судів, інших органів та посадових осіб.

Послідовне реформування системи органів виконавчої влади, приведення їх структур до європейських стандартів, забезпечення прозорості в їх роботі через залучення громадськості до підготовки та прийняття державних рішень, як і надання громадянам широкого спектру управлінських послуг, сприяння реалізації їхніх конституційних прав на отримання необхідної інформації, має постійно знаходитися в центрі уваги.

Аналізуючи попередню роботу органів державної виконавчої служби можливо відзначити, що з кожним роком зростає навантаження на державних виконавців та ускладнюються категорії виконання.

Так, за результатами роботи протягом 11 місяців 2010 року примусовому виконанню органами державної виконавчої служби м. Кременчука підлягало 63 772 виконавчих провадження на суму 383 05 376 грн, 38 570 грн виконавчих проваджень на суму 154 222 706 завершено.

Впродовж 11 місяців 2010 року стягнуто на користь стягувачів кошти у розмірі 687 362 грн.

При забезпеченні примусового виконання рішень судів та інших органів органам державної виконавчої служби необхідно орієнтуватись на підвищення ефективності фактичного виконання та скорочення кількості виконавчих проваджень, які перебувають на виконанні понад строки, визначені Законом України "Про виконавче провадження.

Сьогодні на органи державної виконавчої служби покладено завдання направлені на підвищення соціально-економічного стану як громадян так і держави в цілому – організовувати своєчасне, повне і неупереджене виконання рішень відповідно до законів України.
Така необхідна, щоденна кропітка праця захищає конституційні права та свободи громадян, сприяє зменшенню несправедливості з тим, щоб найвищі цінності були незаперечними і надійно захищеними. Тому,

Шановні колеги,

Вітаю Вас з нагоди професійного свята!


Бажаю Вам високого професіоналізму, почуття відповідальності в утвердженні справедливості і законності у суспільстві, успіхів у цій нелегкій, але такій необхідній справі, міцного здоров’я, великого родинного щастя, добра та благополуччя.


З повагою,
Начальник Кременчуцького
міського управління юстиції
Н.К.Проценко

День працівника державної виконавчої служби

Інформація

"Гості" не можуть коментувати дану новину.


«    Лютий 2018    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
 

Реформи Міністерства юстиції України

Важливо
Зв'яжіться з нами по скайпу
Skype: ypravlenie.ysticii
Відео про безоплатну юридичну допомогу

Камера відеоспостереження у реєстраційній службі Кременчуцького міського управління юстиції