За минулий тиждень в місті зареєстровано 12 шлюбів, 6 розлучень, 54 народження (хлопчиків – 32, дівчаток – 22), 59 померлих
III З'їзд Координаційних рад молодих юристів

29.11.2010 року в Міністерстві юстиції відбувся III З'їзд Координаційних рад молодих юристів.
Відкрила засідання Голова Координаційної ради молодих юристів при Міністерстві юстиції України Олеся Середа.Привітавши присутнях вона закцентувала увагу на проведенні на регіональному рівні у грудні 2010 року Всеукраїнського тижня права.
У ході з'їзду обговорювалися питання правовоосвітньої та правовиховної діяльності, робота в юридичних клініках,створеними при ВНЗ, правових громадських приймальнях,співпраця з органами виконавчої влади, правоохоронними органами щодо розповсюдження знань про державу і право, підвищення правової культури жителів області та молоді.
Заступник голови Координаційної ради молодих юристів України при Міністерстві юстиції Олександр Клименко розповів про взаємодію з засобами масової інформації, наявність постійної рубрики на правову тематику в місцевих засобах масової інформації.
Заступник голови Координаційної ради молодих юристів України при Міністерстві юстиції Євген Которбай сформулював основні напрямки співпраці Міністерства юстиції з територіальними управліннями юстиції, розповів про плани започаткування звітної діяльності Координаційних рад, критерії її оцінки, введення "символу кращих".
Під час з'їзду учасники мали змогу прослухати лекцію члена Наглядової Ради Школи європейського права, Ректора дипломатичної академії при МЗС України, Надзвичайного і повноважного Посла України, доктора історичних наук, професора на тему: «Правове регулювання дипломатичної та консульської служби».
III З'їзд Координаційних рад молодих юристів

III З'їзд Координаційних рад молодих юристів

III З'їзд Координаційних рад молодих юристів

III З'їзд Координаційних рад молодих юристів

Інформація

"Гості" не можуть коментувати дану новину.


«    Лютий 2018    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
 

Реформи Міністерства юстиції України

Важливо
Зв'яжіться з нами по скайпу
Skype: ypravlenie.ysticii
Відео про безоплатну юридичну допомогу

Камера відеоспостереження у реєстраційній службі Кременчуцького міського управління юстиції