За минулий тиждень в місті зареєстровано 12 шлюбів, 6 розлучень, 54 народження (хлопчиків – 32, дівчаток – 22), 59 померлих
Засідання Школи юного лідера

Щорічно в рамках Місячника правових знань у навчальних закладах спільно з управлінням освіти виконкому Кременчуцької міської ради проводяться засідання Школи юного лідера Армії Добра.
Цього разу 23 листопада 2010 року на базі ліцею №4 відбулася зустріч лідерів учнівського самоврядування загальноосвітніх навчальних закладів міста з активом Координаційної ради молодих юристів, створеної при Кременчуцькому міському управлінні юстиції.
Засідання Школи юного лідера

Начальник Кременчуцького міського управління юстиції Проценко Наталія Костянтинівна зупинилася на міжнародних правових актах, українському законодавстві щодо реалізації прав дитини на життя, охорону здоров’я, соціальний захист та всебічний розвиток.
Засідання Школи юного лідера

Про роботу Координаційної ради молодих юристів з використанням презентаційного проекту розповіла Куштинова Маргарита.
Засідання Школи юного лідера

У ході зустрічі обговорювалися питання, пов’язані з Конвенцією ООН про права дитини, дією Конституції України 1996 року, участю членів Координаційної ради у ІІ Всеукраїнському Форумі молодих юристів, про що говорили Шайдук В’ячеслав, Куштинова Маргарита та інші учасники зібрання.
Засідання Школи юного лідера

Про основні напрямки розвитку ювенальної та кримінальної юстиції щодо неповнолітніх в Україні розповіла Хандогіна Юлія Сергіївна, спеціаліст Кременчуцького міського управління юстиції.
Засідання Школи юного лідера

По завершенні заходу юні лідери отримали буклети, присвячені діяльності Координаційної ради молодих юристів, пам’ятки правового характеру.

Інформація

"Гості" не можуть коментувати дану новину.


«    Січень 2018    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 

Реформи Міністерства юстиції України

Важливо
Зв'яжіться з нами по скайпу
Skype: ypravlenie.ysticii
Відео про безоплатну юридичну допомогу

Камера відеоспостереження у реєстраційній службі Кременчуцького міського управління юстиції