За минулий тиждень в місті зареєстровано 12 шлюбів, 6 розлучень, 54 народження (хлопчиків – 32, дівчаток – 22), 59 померлих
Семінар щодо взаємодії працівників органів ВДАІ з Крюківським ВДВС Кременчуцького МУЮ

В приміщенні ВДАІ м.Кременчука 18.11.2010 року відбувся семінар присвячений питанням взаємодії працівників органів ВДАІ та Крюківського ВДВС Кременчуцького МУЮ. В семінарі взяли участь заступник начальника ВДАІ м.Кременчука Хрестовий О.В., особовий склад відділу ДАІ та старший державний виконавець Крюківського ВДВС Кременчуцького МУЮ Пантюшенко І.І.
Семінар щодо взаємодії працівників органів ВДАІ з Крюківським ВДВС  Кременчуцького МУЮ

Старший державний виконавець Крюківського ВДВС Кременчуцького МУЮ Пантюшенко І.І. ознайомила особовий склад відділу ДАІ з вимогами статті 19 Закону України «Про виконавче провадження» та наголосила на дотриманні вимог даної статті. Присутні на приведених прикладах детально розібралися в типових недоліках, які зустрічаються в постановах по справах про адміністративне правопорушення та перешкоджають фактичному виконанню державними виконавцями виконавчих документів.
Семінар щодо взаємодії працівників органів ВДАІ з Крюківським ВДВС  Кременчуцького МУЮ

В процесі проведення семінару учасники досягли домовленостей щодо співпраці, зокрема, щодо створення та оновлення інформаційної бази по транспортним засобам, які перебувають в розшуку згідно постанов державних виконавців; строків та порядку видачі довідок про відсутність відкритих виконавчих проваджень боржникам для проходження техогляду, тощо. Старшим державним виконавцем Крюківського ВДВС Кременчуцького МУЮ Пантюшенко І.І. було надано відповіді на всі питання поставлені працівниками ВДАІ м.Кременчука.
Семінар щодо взаємодії працівників органів ВДАІ з Крюківським ВДВС  Кременчуцького МУЮ

Інформація

"Гості" не можуть коментувати дану новину.


«    Січень 2018    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 

Реформи Міністерства юстиції України

Важливо
Зв'яжіться з нами по скайпу
Skype: ypravlenie.ysticii
Відео про безоплатну юридичну допомогу

Камера відеоспостереження у реєстраційній службі Кременчуцького міського управління юстиції