За минулий тиждень в місті зареєстровано 12 шлюбів, 6 розлучень, 54 народження (хлопчиків – 32, дівчаток – 22), 59 померлих
Семінар учителів правознавства загальноосвітніх навчальних закладів міста

У рамках Місячника правових знань та відзначення Всесвітнього дня дитини 17 листопада 2010 року на базі колегіуму №25 відбувся семінар учителів правознавства на тему: «Інноваційні підходи до викладання правознавства. Правове виховання школярів. Практичне застосування трудового законодавства».
Семінар учителів правознавства  загальноосвітніх навчальних закладів міста

У семінарі взяла участь Проценко Наталія Костянтинівна, начальник міського управління юстиції, яка розповіла про Конвенцію про захист прав людини і основоположних свобод, дотримання Україною міжнародно-правових стандартів у сфері захисту прав людини, ознайомила з порядком звернення громадян України до Європейського суду з прав людини, зі статистикою та змістом таких звернень.
Семінар учителів правознавства  загальноосвітніх навчальних закладів міста

Серед виступаючих і провідний спеціаліст міського управління юстиції Доленко Віра Іллівна, яка зупинилася на правових засадах діяльності педагогічних працівників, ознайомила присутніх з новелами у чинному законодавстві: Положенням про загальноосвітній навчальний заклад, Переліком платних послуг, які можуть надаватися навчальними закладами, іншими установами та закладами системи освіти, що належать до державної та комунальної форми власності, Умовами прийому до вищих навчальних закладів України у 2011 році тощо.
Семінар учителів правознавства  загальноосвітніх навчальних закладів міста


Учасники семінару побували на уроці правознавства «Захист прав дитини в сім'ї», ознайомилися з виставкою правової літератури, творчих напрацювань учнів та вчителів колегіуму №25, отримали методичні рекомендації з трудового права, підготовлені спеціалістами Кременчуцького міського управління юстиції.
Семінар учителів правознавства  загальноосвітніх навчальних закладів міста

Інформація

"Гості" не можуть коментувати дану новину.


«    Січень 2018    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 

Реформи Міністерства юстиції України

Важливо
Зв'яжіться з нами по скайпу
Skype: ypravlenie.ysticii
Відео про безоплатну юридичну допомогу

Камера відеоспостереження у реєстраційній службі Кременчуцького міського управління юстиції