За минулий тиждень в місті зареєстровано 12 шлюбів, 6 розлучень, 54 народження (хлопчиків – 32, дівчаток – 22), 59 померлих

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 13 червня 2012 р. N 536

Київ

 

Про внесення змін до Загального положення про юридичну службу міністерства, іншого органу виконавчої влади, державного підприємства, установи та організації

 

 Кабінет Міністрів України постановляє:

 

 Внести до Загального положення про юридичну службу міністерства, іншого органу виконавчої влади, державного підприємства, установи та організації, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 26 листопада 2008 р. N 1040 (Офіційний вісник України, 2008 р., N 93, ст. 3068), зміни, що додаються.

 

 

 

 

 Прем'єр-міністр України                                                                   М.АЗАРОВ

 

 ЗАТВЕРДЖЕНО

 постановою Кабінету Міністрів України

 від 13 червня 2012 р. N 536

 

ЗМІНИ,

що вносяться до Загального положення про юридичну службу міністерства, іншого органу виконавчої влади, державного підприємства, установи та організації

 

 1. Абзац перший пункту 1 викласти в такій редакції:

 

 "1. Це Положення регулює питання діяльності юридичної служби міністерства, іншого центрального органу виконавчої влади та їх територіальних органів, місцевих держадміністрацій (далі - орган виконавчої влади), а також державного підприємства, установи та організації (далі - підприємство).".

 

 2. Абзац другий пункту 6 виключити.

 

 3. У пункті 18 слово "або" замінити словами "та/або".

 

 4. У пункті 19 слова "не менш як три роки або за фахом в інших сферах не менш як чотири роки" замінити словами "на посаді не нижче провідного спеціаліста не менш як один рік або стажем роботи за фахом в інших сферах не менш як три роки".

 

 5. У пункті 20 слова "не менш як два роки" замінити словами і цифрами "на державній службі на посаді не нижче спеціаліста II категорії не менш як один рік або стажем роботи за фахом в інших сферах не менш як два роки".

 

 6. Абзац другий пункту 22 викласти в такій редакції:

 

 "Керівники юридичних служб територіальних органів міністерства, іншого центрального органу виконавчої влади призначаються на посаду за погодженням з керівниками юридичних служб відповідних міністерств, інших центральних органів виконавчої влади.".

 

 7. У тексті Положення слова "(місцевих, регіональних)" в усіх відмінках і формах числа та слова ", урядового органу та його територіальних органів" виключити.
Реформи Міністерства юстиції України

Важливо
Зв'яжіться з нами по скайпу
Skype: ypravlenie.ysticii
Відео про безоплатну юридичну допомогу

Камера відеоспостереження у реєстраційній службі Кременчуцького міського управління юстиції
Огляд-конкурс