За минулий тиждень в місті зареєстровано 12 шлюбів, 6 розлучень, 54 народження (хлопчиків – 32, дівчаток – 22), 59 померлих
віРекомендації 4

КРЕМЕНЧУЦЬКА МІСЬКА МІЖВІДОМЧА КООРДИНАЦІЙНО-
МЕТОДИЧНА РАДА З ПРАВОВОЇ ОСВІТИ НАСЕЛЕННЯ


16.02.2010
м.Кременчук

Про роботу Кременчуцького міського
управління юстиції по роз’ясненню
антикорупційного законодавства

Заслухавши та обговоривши інформацію начальника Кременчуцького міського управління юстиції Проценко Н.К. про роботу по роз’ясненню антикорупційного законодавства, міжвідомча координаційно-методична рада з правової освіти населення в і д з н а ч а є, що в зв’язку з прийняттям Верховною Радою України законів України «Про засади запобігання та протидії корупції», «Про відповідальність юридичних осіб за вчинення корупційних правопорушень», «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо відповідальності за корупційні правопорушення» Кременчуцьким міським управлінням юстиції було проведено значну кількість заходів, спрямованих підготовку до введення в дію зазначених законів, їх практичне та ефективне застосування в роботі міського управління юстиції, органів державної виконавчої влади, місцевого самоврядування, державних підприємств, установ та організацій.

Так проведено ряд семінарських занять з різними категоріями державних службовців, посадових осіб щодо роз’яснення та вивчення нових антикорупційних законів з урахуванням специфіки їх роботи; письмовий іспит на знання Закону України «Про засади запобігання та протидії корупції» з державними службовцями міського управління юстиції та його структурних підрозділів; працівниками міського управління юстиції здійснено тематичні виступи у засобах масової інформації, на апаратних нарадах міського та районних виконкомів, підготовлено методичні рекомендації «Протидія корупції в Україні» тощо.

Враховуючи це, міська міжвідомча координаційно-методична рада з правової освіти населення рекомендує:

1.Відзначити належну роботу Кременчуцького міського управління юстиції по роз’ясненню антикорупційного законодавства.

2. Кременчуцькому міському управлінню юстиції:

2.1. У І кварталі 2010 року підготувати методичні рекомендації по роз’ясненню норм Закону України «Про засади запобігання та протидії корупції».

2.2. Провести семінарські заняття з різними категоріями працівників по опрацюванню нормативно-правових актів, прийнятих Кабінетом Міністрів України і спрямованих на забезпечення виконання Закону України «Про засади запобігання та протидії корупції».


Заступник голови ради Н.К.Проценко


«    Січень 2018    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 

Реформи Міністерства юстиції України

Важливо
Зв'яжіться з нами по скайпу
Skype: ypravlenie.ysticii
Відео про безоплатну юридичну допомогу

Камера відеоспостереження у реєстраційній службі Кременчуцького міського управління юстиції