За минулий тиждень в місті зареєстровано 12 шлюбів, 6 розлучень, 54 народження (хлопчиків – 32, дівчаток – 22), 59 померлих
Щодо вступу на навчання за рекомендацією Головного управління юстиції

ДО УВАГИ ВИПУСКНИКІВ!

 

Головним управлінням юстиції у Полтавській області проводиться професійний відбір кандидатів для вступу на навчання на перший курс Національного університету «Національна юридична академія України імені Ярослава Мудрого» та Національного університету«Одеська юридична академія України» за рекомендацією Головного управління юстиції. 

Професійний відбір проводиться створеною у Головному управлінні юстиції комісією серед осіб, які мають повну загальну середню освіту. 

Критеріями професійного відбору у 2012 році є:

- успішність навчання як сума середнього балу документа про повну загальну середню освіту та сума балів сертифіката Українського центру оцінювання якості  освіти;

- участь у міжнародних олімпіадах, у ІУ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з профільних предметів, підтверджена копіями грамот,нагород, дипломів,  інших заохочувальних відзнак;

- професійна спрямованість кандидата на роботу в органах юстиції, розуміння специфіки майбутньої роботи, що визначається під час співбесід з кандидатами. 

Особі, яка успішно пройшла професійний відбір, видається рекомендація, в якій зазначається факультет та орган, для роботи в якому буде готуватися молодий фахівець. 

Професійний відбір здійснюється Головним управлінням юстиції у Полтавській області на підставі Планів прийому-добору у 2012 році для вступу до Національного університету«Національна юридична академія України імені Ярослава Мудрого» та Національного університету «Одеська юридична академія України». 

На виконання вказаних Планів Головним управлінням юстиції видаються рекомендації для вступу на навчання:

до Національного університету «Національна юридична академія України імені Ярослава Мудрого» за денною формою навчання:

- на факультет підготовки кадрів для органів юстиції – 16 рекомендацій;

- на відділення для підготовки фахівців для державної виконавчої служби факультету підготовки кадрів для органів юстиції –  4;

до Національного університету «Одеська юридична академія України»:

- за денною формою навчання:

підготовка кадрів для органів юстиції -  4;

підготовка кадрів для державної виконавчої служби – 2;

підготовка кадрів для державної реєстраційної служби – 4;

- за заочною формою навчання –  2.

При проведенні професійного відбору не видаються рекомендації для вступу особам, які вже є студентами вищих навчальних закладів або їх відокремлених підрозділів, у тому числі навчаються на контрактній (платній) основі. 

Особи, які бажають отримати рекомендацію Головного управління юстиції  для вступу на навчання надають наступні документи:

1. Заява про видачу рекомендації.

2. Заява про згоду на обробку персональних даних.

3. Автобіографія.

4. Копія паспорту.

5. Копія посвідчення про приписку до призовної дільниці, військового квитка чи довідки з військкомату(для чоловіків).

6. Характеристика зі школи, засвідчена печаткою.

7. Копія документа державного зразка про повну загальну середню освіту і додатку до нього.

8. Копії сертифікатів Українського центру оцінювання  якості освіти з предметів, що відповідають переліку вступних випробувань, для участі у конкурсі щодо вступу на обраний вступником напрям підготовки (спеціальності).

9. Документи про участь у профільних конкурсах, копії грамот, нагород, похвальних листів та інших заохочувальних відзнак.

10.Інформаційна довідка з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення.

 

Інформацію щодо оформлення документів для отримання рекомендації Головного управління юстиції для вступу на навчання до Національного університету «Національна юридична академія України імені Ярослава Мудрого» та Національного університету «Одеська юридична академія України» можна отримати у відділі кадрової роботи та державної служби Головного управління юстиції у Полтавській області за адресою: м.Полтава, вул. Сапіго, 6, тел. 7-30-43,  7-51-40.

 


Інформація

"Гості" не можуть коментувати дану новину.


«    Лютий 2018    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
 

Реформи Міністерства юстиції України

Важливо
Зв'яжіться з нами по скайпу
Skype: ypravlenie.ysticii
Відео про безоплатну юридичну допомогу

Камера відеоспостереження у реєстраційній службі Кременчуцького міського управління юстиції